kilka słów

O MARCE

FIG to marka mebli kuchennych zaprojektowanych dla ludzi, którzy chcą żyć po swojemu.

FIG to nowoczesna marka zbudowana na ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniu firmy DEFTRANS. Zatrudniamy ponad 600 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników, rekrutowanych i zarządzanych według najnowszych europejskich standardów. Często pracują u nas całe rodziny, a wiele osób tworzy z nami meble nieprzerwalnie od kilkunastu lat.

Z pasją uczestniczymy w kreowaniu trendów i wdrażaniu innowacyjnych technologii. Konsekwentnie poszerzamy ofertę, rozwijamy park maszynowy, inwestujemy w badania, zdobywamy światowe rynki. Wierzymy, że sukces w biznesie gwarantuje nie tylko sprawność technologiczna i wiedza inżynierska, ale równie ważne jest podejście humanistyczne, ludzkie – w każdym aspekcie tego, co robimy.

JAKOŚĆ I

DESIGN

Meble FIG łączą dobry design z funkcjonalnością i pomysłowymi rozwiązaniami na wykorzystanie przestrzeni.

NOWOCZESNE

TECHNOLOGIE

Stawiamy na inwestycje w nowoczesne technologie, bo od tego zależy nasza przyszłość. Dużą rolę przywiązujemy do ekologii i optymalizujemy produkcję, aby była przyjazna dla środowiska.

Ważny dla nas jest nie tylko design mebla, ale jego jakość i funkcjonalność. Korzystamy ze sprawdzonych komponentów, a fronty mebli kuchennych pokrywamy lakierami zwiększającymi ich odporność.

Z naszych opakowań już w 98% wykluczyliśmy wypełnienie styropianowe zabezpieczające elementy mebli, zastępując je kartonowym.

Uczciwość i rzetelność wobec klientów, pracowników i kontrahentów to nasze najważniejsze wartości, którymi kierujemy się w biznesie i codziennym życiu.

FIG to marka stworzona przez Deftrans – polskiego producenta wysokiej jakości mebli łazienkowych i kuchennych.